O nas

 

Intenso Studio Aktywnego Ruchu zaprasza na zajęcia z najlepszymi instruktorami z dużym doświadczeniem i przygotowaniem medycznym.

Tylko u nas Medical Fitness!!


 


Intenso to miejsce stworzone z myślą o aktywnych rodzinach, które pragną czynnie spędzać czas, w pojedynkę lub z dziećmi.

 

Zajęcia w naszym studio pozwolą Państwu oderwać się od codzienności, dostarczą pozytywnej energii oraz pomogą zadbać o zdrowie i sylwetkę.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowaną ofertę zajęć, z której każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Ponadto posiadamy mini bawialnię dla najmłodszych. Podczas gdy rodzic będzie ćwiczyć, maluszek miło spędzi czas, bawiąc się z innymi dziećmi - a to wszystko pod fachową opieką.

 

Nasze studio posiada  bardzo dogodną lokalizacje: w znacznej odległości od ruchliwej drogi głównej, w zacisznym, zacienionym miejscu, wśród zieleni. Posiadamy dużo miejsc parkingowych. U nas będą Państwo czuć się komfortowo i dyskretnie. Zajęcia prowadzone są w małych kameralnych grupach.

 

Nasze motto to: wysoka jakość usług. Instruktorzy prowadzący regularne zajęcia to osoby z dużym doświadczeniem, osiągnięciami i wiedzą.  W zakładce: opis zajęć, znajdą Państwo istotne informacje na temat naszej kadry.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Wszelkie propozycje utworzenia nowych zajęć lub ustalenia nowych godzin, prosimy zgłaszać w recepcji studio lub telefonicznie. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.